به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


پاکستان، رژیم صهیونیستی را به حمله هسته‌ای تهدید کرد

وزیر دفاع پاکستان به اظهارات تهدیدآمیز رژیم صهیونیستی علیه کشورش، واکنش نشان داد.

 به نقل از هافینگتن پست، "خواجه محمد آصف"، وزیر دفاع پاکستان، در حساب توییتر خود رژیم صهیونیستی را به استفاده از سلاح های هسته‌ای تهدید کرد. وی این توییت انتقاد‌آمیز را پس از آن منتشر کرد که وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود با سلاح های هسته‌ای به پاکستان حمله می کند.
آصف در حساب توییتر خود نوشت: "وزیر دفاع اسرائیل، ما را بخاطر مبارزه با داعش در سوریه تهدید کرده است؛ اما فراموش کرده که پاکستان هم یک کشور هسته‌ای محسوب می شود." 
گفته می شود آصف به اخباری واکنش داده است که اوایل هفته گذشته در یک وبسایت منتشر شد. در این وبسایت به نقل از وزیر جنگ رژیم صهیونیستی آمده بود: "اگر پاکستان به هر بهانه ای نیروهای زمینی خود را به سوریه بفرستد، ما این کشور را با سلاح های هسته‌ای نابود می کنیم."
در این خبر هیچ اشاره‌ای به "آویگدور لیبرمن"، وزیر جنگ کنونی رژیم صهیونیستی، نشده بود و بر عکس این اظهارات را به نقل از "موشه یعلون"، وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی که در ماه مه (هفت ماه پیش) استعفا داد، آورده بود.
وزارت جنگ رژیم صهیونیستی هم به توییت آصف واکنش نشان داد و ادعا کرد اخبار منتشر شده در این وبسایت در خصوص اظهارات وزیر جنگ این رژیم کذب است.


منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است